Corelli THE RACE CR 2000
Özellikleri
| KADRO | :Alloy |
| KADRO BOYU | :57 cm, 54 cm, 52 cm, 48 cm, 45 cm |
| MAŞA | :Alloy |
| SELE BORUSU | :Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | :Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | :Shimano FDR-2000/ Shimano RDR-2000, Claris |
| VİTES / FREN KOLU | :Shimano STR-2000 Claris 16 V |
| AYNAKOL | :Shimano FCR-2000 Claris 50/34 170mm |
| FREN | :Promax RC 462 |
| RUBLE | :Shimano CS-HG 50-8 11/30T |
| ZİNCİR | :KMC Z8.1 |
| ORTA GÖBEK | :Shimano BB-RS500 |
| JANT BOYU | :700c |
| JANT | :Dacron Double Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | :Shimano HBRS 300 QR 32H / Shimano HBRS 300 QR 32H |
| LASTİK | :Mitas 700*25c |
11.310 gr
editor's pick
latest video
news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua
