Corelli E-LITE-L
Özellikleri
| KADRO | :Alloy |
| KADRO BOYU | :48 cm |
| MAŞA | :Suntour Nex |
| SELE BORUSU | :Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | :Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | :SHIMANO DEORE |
| VİTES / FREN KOLU | :Shimano SL-M6000 Deore 10 Vites |
| AYNAKOL | :38 T 170mm |
| FREN | :SHIMANO HIDROLIC DISC BRAKE |
| RUBLE | :SHIMANO 1X10 |
| ZİNCİR | :SHIMANO |
| ORTA GÖBEK | :BAFANG |
| JANT BOYU | :28″ |
| JANT | :Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | :SHIMANO HUB |
| LASTİK | :700X40C |
| MOTOR | :BAFANG MID MOTOR M400 36V250W 80 NM |
| PİL | :LI-ION LG CELL DC36V12.8Ah 460.8Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | :BAFANG |
| KOTROL EKRANI | :LCD DISPLAY |
| MAX MESAFE | :50-70 km |
| MAX HIZ | :25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | :4-6 Saat |
21.800 gr
editor's pick
latest video
news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua

