Corelli NOVA
Özellikleri
| KADRO | :Alloy |
| KADRO BOYU | :51 cm |
| MAŞA | :Alloy |
| SELE BORUSU | :Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | :Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | :SHIMANO NEXUS |
| VİTES / FREN KOLU | :SHIMANO NEXUS 3SPEED |
| AYNAKOL | :38 T 170mm |
| FREN | :PROMAX V BRAKE |
| RUBLE | :SHIMANO |
| ZİNCİR | :KMC Z7 |
| ORTA GÖBEK | :NECO B 910 |
| JANT BOYU | :28″ |
| JANT | :Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | :ANANDA / SHIMANO |
| LASTİK | :700X40C |
| ZİNCİR MUHAFAZA | :FULL TYPE PLASTIC |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | :ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | :YES |
| KİLİT | :YES |
| MOTOR | :ANANDA HUB M129VD36V 250W 40NM |
| PİL | :LI-ION PHYLON DC36V14AH 504WH |
| KONTROL ÜNİTESİ | :LED -KEY DISPLAY |
| KOTROL EKRANI | :LED -KEY DISPLAY |
| MAX MESAFE | :40-60 km |
| MAX HIZ | :25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | :4-6 Saat |
24.400 gr
editor's pick
latest video
news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua

